PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO NA ŁODZIE Z SILNIKAMI O MOCY DO 60 kW

PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO

O kursie. Organizujemy szkolenia, które pozwalają zdobyć uprawnienia sternika motorowodnego na egzaminie państwowym. Kurs obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, które są realizowane według naszego autorskiego projektu, powstałego w oparciu o wymagania Ministerstwa Sportu i Turystyki. Szkolenia prowadzone są przez instruktorów, posiadających doświadczenie w przekazywaniu wiedzy kursantom.

Miejsce realizacji kursu. Jezioro Solińskie – Wspa Energetyk.

Wymagania. Ukończone 14 lat i zdany egzamin, na którym należy okazać: dowód tożsamości, a niepełnoletni zgodę rodziców. Osoby korzystające ze zniżek muszą też okazać ważną legitymację studencką lub szkolną.

Uprawnienia. Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych oraz po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich 2 mile morskie od brzegu w porze dziennej. Osoby w wieku poniżej 16 lat mogą pływać na łodziach z silnikami o mocy do 60 kW (80 KMech).

Zapisy na kurs. Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod nr. tel. 531 961 999 Liczba miejsc na kursie jest ograniczona,decyduje kolejność zgłoszeń.